NESSI – piękno i wygoda


Nessi jest polską marką odzieży, która rozpoczęła kolorową rewolucję w modzie sportowej. 
Świat sportu, pełen temperamentu, emocji i pasji, idealnie oddaje swój charakter w całej palecie barw i wzorów. Idąc tym tropem, ubieramy od stóp do głów zarówno zawodowców, jak i amatorów. Naszym oczkiem w głowie są takie dyscypliny jak – bieganie, rower, nordic walking czy pływanie. Odkrywamy też lifestyle z serią produktów, które mogą towarzyszyć nam na co dzień. 
Jesteśmy liderami na linii nieszablonowego designu i indywidualnych projektów graficznych. Kolor, odważne barwy i nietypowe wzornictwo nie odbierają jednak lauru zwycięstwa całej technologii, która stanowi absolutny fundament najlepszej jakościowo odzieży.

Jako rodzima marka, swoje produkty tworzymy w kraju, wykorzystując potencjał jakim jest wiedza i doświadczenie lokalnych specjalistów. Trafiają ona na rynek polski, jak i europejski. Ponadto działamy w myśl szeroko pojętej ochrony środowiska, rozpoczynając produkcję odzieży spełniającej wszelkie wymogi humanoekologiczne.
Serce sportu jest bardzo pojemne, dlatego jako Nessi Team wierzymy, że osoby aktywne to jedna, wielka rodzina. Celem integracji założyliśmy internetową platformę wymiany doświadczeń. Łączy ona w jeden organizm sportowe społeczności z całej Europy, a nawiązane u nas przyjaźnie mają szansę się spełnić w realnym świecie. 

Komentarze są zablokowane.