Biegamy dla Zuzi


Zuzia urodziła się niespodziewanie w 25 tygodniu ciąży (w czerwcu 2018 roku) z wagą 630g oraz z niewielkim szansami na przeżycie. Od samego początku zmaga się z wieloma trudnościami. W szpitalu spędziła pierwsze 4 miesiące swojego życia. Zuzia ma obecnie ponad rok, jednak jeszcze nawet nie siedzi samodzielnie i ma poważne problemy ze wzrokiem. Dziewczynka jest bardzo dzielna i stara się dogonić swoich rówieśników. Aby tak się stało Zuzia wymaga systematycznej, intensywnej i wielokierunkowej rehabilitacji ruchowej oraz terapii widzenia. Są to ogromne koszty dlatego w imieniu rodziców prosimy Państwa o pomoc w zapewnieniu Zuzi najlepszej opieki, a co za tym idzie lepszej przyszłości.
Bieganie to nie wszystko, dlatego jako organizatorzy postanowiliśmy wesprzeć Zuzię: od każdego pakietu startowego przekażemy jedną złotówkę na rehabilitację Zuzi.
Jeżeli chcesz wesprzeć naszą akcję kwotą wyższą niż 1 złoty, to dajemy taką możliwość. Podczas dokonywania płatności można będzie wybrać lub wpisać dodatkową kwotę jaką ewentualnie zechcesz przekazać dla Zuzi. Kwota ta w całości zostanie przeznaczona na pomoc Zuzi.
W imieniu rodziców i naszym, dziękujemy.

Komentarze są zablokowane.