Zwycięzcy polecają


Coraz więcej Polaków biega,  a w tym dniu w Dniu Niepodległości  11 listopada na ulice wychodzi ich znacznie więcej. Chęć podjęcia wyzwania, walki z samym sobą,  świętowania powoduje, że na ulicach miast  spotyka się masowo  biegaczy. Dużo biało-czerwonych flag, koszulek wszystko to robi niesamowite wrażenie. Tak właśnie jest podczas  Biegu Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach. Do tego dość wymagająca trasa czyni ten bieg wyjątkowym. Serdecznie zachęcam do rywalizacji i miłej zabawy właśnie w Czechowicach.

Jadwiga Dybczyńska – zwyciężczyni XXV Biegu Niepodległości


Czechowicki Bieg Niepodległości to jeden z konkretniejszych biegów, w których brałem udział. Impreza zorganizowana na najwyższym poziomie z szybką ale i urozmaiconą trasą biegnącą przez centrum miasta, która daje idealne możliwości na pokonanie swojego rekordu życiowego. Organizatorzy, starają się by każdy zawodnik indywidualnie czuł się dopieszczony, a atmosfera przed startem ze świetną zabawą na rozgrzewce, pełną powagą na linii startu z odśpiewaniem hymnu oraz atmosferą wprowadzaną przez kibiców na trasie nie pozwala by zawodnik chciał odpuścić. 
Jesli jeszcze nie zdecydowałeś/aś jak zamierzasz spędzić 11.11.2017r, serdecznie zapraszam do Czechowic-Dziedzic. JA TEŻ TAM BĘDĘ

Rafał Formicki – zwycięzca XXV Biegu Niepodległości


„Jeśli Bieg Niepodległości to tylko w Czechowicach”. Tak powiedziałam zaraz po biegu w zeszłym roku i nadal tak uważam. Oczywiście z niecierpliwością czekam na zapisy. Bardzo mile wspominam ten bieg. Trasa bardzo wymagająca, ale gdy przebiega się przez ciekawe miejsca, po drodze napotyka na wspaniałych kibiców i słyszy się ich doping, całe zmęczenie przechodzi na drugi plan. Pamiętam, że nawet słonce wyjrzało zza chmur, choć nadzieje na nie były nikłe. To magia tego biegu :-). Serdecznie polecam :-).

Agata Długosz – zwyciężczyni XXIV Biegu Niepodległości
Agata Długosz – Biegam z Pasją

agata_dlugosz_1

 


Jest to jeden z biegów, który mnie mile zaskoczył pod względem organizacji jak i trasy :-). Dlatego postanowiłem, że ponownie pobiegnę i w tym roku :-). Też wspaniali kibice, gdzie również byli obecni na trasie jak i na starcie i mecie. Również chciałem Państwa zaprosić na Bieg Niepodległościowy do Czechowic Dziedzic, który serdecznie polecam :-).

Paweł Góralczyk – zwycięzca XXIV Biegu Niepodległości,
brązowy medalista Mistrzostw Polski w Biegach Wysokogórskich SkyRunning 2016.
Pomaganie poprzez bieganie.zwyciezca1

 


Jeżeli stawiasz na emocje, dobrą zabawę, wymagającą trasę oraz jakość, to tylko Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach. Do dziś czuję adrenalinę i radość związane z tym biegiem: moment wbiegania na stadion, radość, tłum ludzi kibicujących, uśmiechniętych, zasłużony, oryginalny medal. Prawdziwa, swojska, rodzinna atmosfera. Gorąco polecam!

Dorota Ochnio – zwyciężczyni w kategorii mieszkańców gminy.


W ubiegłym roku startowałem w XXIV Biegu Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach. Bieg pod względem organizacyjnym wypadł wcale nie blado w porównaniu z innymi prestiżowymi imprezami w naszym kraju, w jakich miałem okazję startować: elektroniczny pomiar, wiadomość sms z miejscem i wynikiem, ciekawe nagrody, jasna i oznakowana trasa – aż miło startować. Bieg zorganizowany zarówno dla amatorów jak i zawodników trenujących już dłuższy czas. Na linii startu na pewno się pojawię, mimo iż moimi koronnymi dystansami są biegi średnie, nie długie. Gorąco zapraszam na bieg.

Bartosz Jarczok – zwycięzca w kategorii mieszkańców gminy (Facebook).

dorota_i_bartosz_2015