Neovento Sp. z o.o.


Przedstawiamy dziś naszego nowego Sponsora: Neovento Sp. z o.o. – właściciela marki DRubber.

Neovento Sp. z o.o. jest firma handlowa, która dostarcza wysokiej jakości produkty techniczne oraz środki czystości do różnego rodzaju przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Nasza firma jest zaufanym partnerem w dziedzinie uszczelek gumowych, klejów, smarów oraz profesjonalnych środków czystości. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych marek: Loctite, CX80, Enzim, Plak , Sonax, TEC2000, Sanok RC. Chcąc wychodzi naprzeciw i sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów stale poszerzamy naszą wiedzę oraz asortyment.

Nasza Oferta:

  1. Uszczelki: Oferujemy szeroki wybór uszczelek do okien PCV, posiadamy w ofercie uszczelki do profili między innymi: Aluplast, Veka, Panorama jak i wiele innych. W ofercie posiadamy również uszczelki krawędziowe o szerokim spektrum zastosowań, od motoryzacji po zaawansowane zastosowanie przemysłowe które spełniają różnorodne potrzeby naszych klientów. Nasze uszczelki są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby sprostać specyficznym wymaganiom. W naszym asortymencie są również uszczelki samoprzylepne w różnych kształtach oraz kolorach, płaskowniki oraz sznury porowate z gumy EPDM.
  2. Kleje: Jesteśmy dystrybutorami marki Loctite oraz CX80 co przekłada się na bardzo szeroki wybór klejów, smarów, silikonów oraz wielu innych preparatów używanych nie tylko przez zakłady produkcyjne, ale też przez majsterkowiczów. Nasze kleje są dostępne w różnych formach, od tradycyjnych klejów w tubach po kleje przemysłowe w sprayu. Zapewniamy produkty o doskonałej przyczepności, trwałości i wytrzymałości na różnorodne warunki pracy.
  3. Marka Enzim której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na okolicznym terenie. Profesjonalne środki czystości jest zaprojektowana, aby sprostać najwyższym standardom higieny i czystości. Oferujemy produkty do czyszczenia wszystkich powierzchni w zależności od stopnia zabrudzenia, preparaty do czyszczenia tapicerek, środki do sanitariatów, mydła do rąk, środki dezynfekcyjne i wiele innych.

Dlaczego Wybrać Naszą Firmę:

  1. Jakość: Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów i dbamy o zadowolenie klientów.
  2. Doświadczenie: Nasz zespół ma bogate doświadczenie w branży i jest gotowy służyć profesjonalnym doradztwem.
  3. Dostępność: Zapewniamy szeroki asortyment produktów i szybką dostawę, aby sprostać potrzebom naszych klientów.
  4. Rozwiązania na miarę: Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klientów.
https://drubber.pl/

Komentarze są zablokowane.