Instalbud Janosz Sp z o.o.


Czołowy dystrybutor instalacji sanitarnych Instalbud Janosz sponsorem Biegu.

Firma od ponad 30 lat dostarcza produkty z branży grzewczo-instalacyjnej i sanitarnej oraz wyposażenie łazienek. Wyróżniają ją świetnie zorientowani doradcy. Dzięki nim urządzenie łazienki, dobór urządzeń do kotłowni lub uzupełnienie warsztatu o narzędzia ułatwiające przygotowanie instalacji wodociągowej staje się łatwe. To dlatego grono instalatorów i klientów indywidualnych od lat korzysta z usług firmy i ufa jej jakości.

Instalbud Janosz dba o jakość oferowanych towarów. Współpracuje tylko z wybranymi producentami. Dzięki temu oferuje konkurencyjne ceny, a zarazem dostarcza najnowsze rozwiązania. Bufor do gorącej wody? Kocioł elektryczny lub gazowy? A może najwydajniejsza na rynku pompa ciepła o niskim zużyciu energii? To wszystko znajdziesz w Instalbud Janosz.

Dystrybutor ma też własne salony łazienek prowadzone pod marką Bellamica. Znajdziesz w nich trwałe i estetyczne płytki, również wielkoformatowe, oraz armaturę łazienkową – umywalki, sedesy, kabiny prysznicowe i wanny, które podkreślą indywidualny charakter Twojego domowego SPA.

Zajrzyj na stronę https://instalbud.pl/ i poznaj ofertę naszego sponsora.

Komentarze są zablokowane.