FIZJOMED – profesjonalne rehabilitacja


Pragniemy zaoferować Państwu kompleksową rehabilitację zarówno stacjonarną jak i domową, opartą o najnowsze standardy światowe. Nasza oferta obejmuje zarówno działania rehabilitacyjne ortopedyczne (a więc przed operacjami oraz po operacjach, zarówno stawów, jak i kości), jak i neurologiczne, a także profesjonalną rehabilitację kręgosłupa.
Co nas wyróżnia? Posiadamy bogate doświadczenie, proponujemy nowoczesne, ale zarazem bardzo skuteczne metody fizjoterapii oraz posiadamy profesjonalny sprzęt. To wszystko sprawia, że możemy zagwarantować naszym Klientom usługi najwyższej jakości – rehabilitacja Bielsko to miejsce wyjątkowe i przyjazne pacjentom!
Nasze doświadczenie oraz wiedza, zdobyta m.in. podczas wielu krajowych oraz międzynarodowych kursów i sympozjów, pozwala nam rehabilitować pacjentów w sposób skuteczny, a doświadczenie zdobyte w renomowanych placówkach krajowych i zagranicznych, umożliwia zastosowane techniki zapewniających szybszy powrót do zdrowia.
Masaż Bielsko to wspaniała oferta dla każdego, kto chce w jak najkrótszym czasie powrócić do pełni zdrowia po operacjach lub urazach, lub po prostu potrzebuje chwili relaksu. Zarówno masaż jak i rehabilitacja Bielsko to doskonała forma wypoczynku, pozytywnie wpływająca nie tylko na ciało, ale też na samopoczucie.

Nasze partnerstwo.
W 2017r. gabinet rehabilitacji FIZJOMED rozpoczął współpracę z Rehasport Clinic z siedzibą w Poznaniu.
Partnerstwo to jest potwierdzeniem i gwarancją zachowania najwyższych standardów świadczonych przez nas usług.
Rehasport Clinic tworzy doświadczona kadra medyczna, którą docenili wybitni sportowcy, kluby oraz organizacje sportowe. Posiada swoje placówki w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Koninie. Za ich sukcesem stoi znakomita wiedza i doświadczenie, nowoczesne podejście do problemu zdrowia oraz innowacyjne metody leczenia. Specjaliści Rehasport Clinic opiekowali się m.in. zawodnikami polskiej ekipy na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i Londynie. Są członkami Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej, a ponadto jako jedyni w Polsce posiadają certyfikat FIFA Medical Centre of Excellence.
Dzięki współpracy z Rehasport Clinic dołączyliśmy do grona wiodących ośrodków rehabilitacji w Polsce.

www.fizjomed.bielsko.pl

Komentarze są zablokowane.